HAKKIMIZDA
214
page-template-default,page,page-id-214,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode_popup_menu_push_text_right,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

HAKKIMIZDA

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda yenilikçi olmak, teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek kaliteli ürün ve hizmet vermek, bunun için gerekli iş gücünü bünyemizde yaşatmaktır.

MİSYONUMUZ

Projelerimiz, çözümlerimiz, ürün gamımız, satış sonrası sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile sürekli tercih edilen önerilen ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

BİZ KİMİZ

• Güler yüzlü hizmet
• Güvenilir, kaliteli ve garantili hizmetler
• Sorunsuz ve zamanında teslimat
• Müşterilerin beklentisine cevap verecek doğru projeler üretmek
• Proje kapsamında kullanılacak ürünlerin amacına ve bütçeye uygun seçilmesini sağlamak.
• Müşteri şikayet ve isteklerinde hızlı en iyi çözümü üretmek
• Müşterilere en iyi ödeme koşullarını sağlamak

12 Yıllık Tecrübemizle Sizinleyiz

12 yıllık firma tecrübemizle bu sahadayız.
Ne istediğinizi çok iyi biliyoruz.

Kalite0%
güven0%
referans0%

URFA BERAT YAPI

ev ve işyerlerinizin iç – dış mekanlarını güzelleştiriyoruz.

96
CAM BALKON

Cam Balkon ;istenildiğinde balkonunuzu tamamen kapatabilmenizi, istenildiğinde ise tamamen açabilmenizi sağlayan bir balkon kapatma sistemidir. Camlar sabit olmayıp sağa sola serbestçe hareket edebildiğinden istenildiğinde balkonun istenilen kısmı açılabilmektedir.

1250
OTOMATİK KEPENK

GELECEK BİZİMLE ŞEKİLLENİYOR otomatik kepenk hem güvenlik açısından hem de göz dağı açısından önemli bir yer teşkil etmektedir. Kepenk her müşterinin hakkı olan bir gereçdir.

1500
SİLİKON CEPHE

Silikon Cephe Giydirme Sistemleri : Alüminyum doğramadan oluşturulan karkas üzerine cam ve alüminyumun muhteşem görselliği… Strüktürel Silikon Cephe Giydirme Sistemi silikon uygulaması ile tamamen cam görünümlü, giydirme cephe sistemidir.

2200
ALEMİNYUM KORKULUK

Alüminyum korkuluk sistemi birçok alanda uygulanmaktadır. Dayanıklı ve güvenli bir sistem olması yanı sıra aynı zamanda yapılan mekâna estetiksel bir görüntü katarak mekana hoş bir hava vermektedir. Tasarım çeşitleri ve özel olarak tasarlanabilirliği ile ev ve iş yerlerinde merdiven korkuluğu, balkon korkuluğu veya mağaza önlerine güzel bir görünüm ve hava katması ile en çok tercih edilen sistemdir.